Advertisements
Видео

Каква елеганција!

Бекхендот на Роџер Федерер е вистинско ремек дело и тоа го признава цел свет. А кога го гледате во забавена снимка – тоа е совршенство од тенисерски удар.

Advertisements

Најпопуларно

To Top