Advertisements
Славни

Мерјем Узерли во друштво на Џенифер Лопез – што мана ѝ најдовте?

Славната германско-турска актерка Мерјем Узерли, која на нашите простори се прослави со улогата на Хурем Султан во епската турска серија „Сулејман Величествениот “, била на концерт на мегапопуларната латино дива Џенифер Лопез во Турција и се фотографирала со неа.

Мерјем ја објави фотографијата со музичката ѕвезда на својот Инстаграм профил. Наместо пофалби , фановите ја опсипаа со критики.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

„Мерјем целосно си го уништила лицето”, „Смени ја фризурата” , „Џенифер е 14 години постара и подобро изгледа од тебе”, беа само некои од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Но, според другите фотографии што убавата Мерјем ги објавува на Инстаграм, се чини дека само лошо испаднала на фотографијата со Џеј Ло.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Advertisements
To Top