Advertisements
Славни

Потесно не можеше: Блек Чајна во престегнато издание

Кој како, Блек Чајна е одлучна и свесна дека медиумско и јавно внимание може да привлече само со помош на своите бујни атрибути, па не се воздржува да ги истакне истите во секоја прилика која ќе ја има.

Последната таква провокација ја направи пристигнувајќи на мотор во маникирски салон во Лос Анџелес, каде се појави облечена во претесна спортска бела комбинација од хеланки и ултра кратка блузичка, од кои нејзините бујни облини буквално „претекуваа“.

Но, со ваквата комбинација го истакна и целулитот, резултат на вишокот килограми кои ги вртка.

Папараците цели пет часа ја чекаа бившата партнерка на Роб Кардашијан да излезе од козметичкото студио, а таа без никакви реакции кон нив го напушти местото.

Блек Чајна и Роб имаат двегодишна ќерка за која Чајна вели дека и двајцата еднакво и посветено се грижа, иако се разделени како пар.

Advertisements

Најпопуларно

To Top