Advertisements
Вебкафе

УРНЕБЕСНО: Нема ВАР, нема фудбал (видео)

Видео технологијата во последните две години стана неизбежен дел од фудбалските терени.

ВАР системот веќе се користи во најсилните фудбалски лиги на светот, но очигледно и на малските натпревари.

Ова видео е доказ за тоа…

Advertisements

Најпопуларно

To Top